Samsung Galaxy S2 - tapety - hry - videa

Proč rozdělovat tuto kategorii do tří stránek, jak tomu bývá zvykem na některých webovkách? Rád přicházím s novými nápady, takže Ti pod jednou střechou nabízím tapety, hry i videa zároveň. Samozřejmě, na Android Marketu stáhneš těchto věcí nespočet (a stejně tak zdarma), ale když už jsi tady, porozhlídni se, mohlo by Tě něco zaujmout. Dole kupříkladu nabízím video, které představí Samsung Galaxy S2 naživo.

Tapety

Pokud Tě má defaultně nastavená tapeta už omrzela, nevěš hlavu, nalezneme spolu řešení. Díky Android Marketu si můžeš tapet stáhnout plnou paměť, ty moje potřebují rozlišení 480x800. Samozřejmě můžeš vyzkoušet i jiné rozlišení tapet, ale zapláčeš nad výsledkem.

tapeta 480x800 tapeta 480x800 tapeta 480x800 tapeta 480x800 tapeta 480x800 tapeta 480x800

Našel jsem skvělou stránku, kde jsou tapety 480x800 ke stažení. Odtud si už určitě vybereš tu svoji oblíbenou a budeš spokojen. Kdyby Ti něco nešlo, ozvi se do diskusního fóra, rád Ti pomůžu.

Hry

Game Hub a Android Market nainstalovaný v telefonu, co potřebuješ víc? Spoustu volného času, nabíječku a dobrou náladu. Díky těmto dvěma aplikacemi si můžeš stahovat nepřeberné množství nejnovějších her a zkracovat si tak čas třeba při čekání na autobus nebo vlak. Některé hry jsou samozřejmě placené, některé zdarma. Záleží na kvalitě a náročnosti, se mnou si však užiješ ty nejkvalitnější a nejnáročnější hry, protože je prostě zvládnu díky dokonalému systému a rychlosti bez sekání. U každé hry nechybí hodnocení, což Ti může mnohdy pomoci při rozhodování, kterou si stáhnout/koupit.

 hry samsung galaxy S2

Málem bych zapomněl. Odkaz do Android Marketu najdeš mrknutím do pravé části webu. Kousek pod odkazem na manuál telefonu.

Videa

Můžeš si do mě samozřejmě stahovat filmy, seriály, videa, naučně dobrodružné dokumenty, cokoli se Ti zlíbí. Tady Ti nabídnu k omrknutí jedno video s recenzí od kluků z mobilenet.cz. Je poněkud delší, ale pokud si mě chceš prohlídnout ještě před rozhodnutím o koupi, máš jedinečnou příležitost. Samsung Galaxy S2 v celé své kráse. Na diskusním fóru určitě najdeš různé odkazy na videorecenze, nebo třeba hry, tapety, schémata, aplikace a podobně. Nezapomeň tam aspoň jedním okem mrknout.