Samsung Galaxy S2 - moje výhody a nevýhody

Ať chci nebo nechci (spíš nechci), i já mám své nevýhody. Ale pozor, mám i velkou spoustu výhod. Které to jsou? Pokud to chceš zjistit, jsi tu správně. Nezalíbím-li se Ti, třeba najdeš vhodného kandidáta na Tvůj telefon vpravo dole (uvedl jsem tam výčet mých kámošů).

Výhody

Mám-li k Tobě být upřímný, uvedu některé své plusy a mínusy, které Ti určitě napomohou k tomu, aby sis mě pořídil, nebo se podíval po jiném zařízení. Mezi ty skvělé vlastnosti, které mám, patří rychlý a úsporný dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz, velká paměť RAM 1 024 MB, možnost natáčení videí v HD kvalitě, elegantní zpracování a styl, nízká hmotnost 116 gramů, 8 MPx fotoaparát a v neposlední řadě dokonalý 4,27‘‘ displej s technologií Super AMOLED+. Uvnitř mě nalezneš i navigaci bez nutnosti jakéhokoliv doplatku. Navigovat Tě bude ženský hlas, takže pozor na nehody. Dalších výhod si všimni v diskusním fóru a rozhodni se, jestli Ti za to stojím.

Nevýhody

Všechno v dnešní době má své výhody i nevýhody. I já, se svým jménem Samsung Galaxy S2 mám mouchy, které mohli konstruktéři a softwaroví programátoři vytříbit, ale z nějakého důvodu se tak nestalo. Které nevýhody to jsou? Nemám mechanickou spoušť fotoaparátu, pokud si se mnou budeš často hrát, nevydržím na nabití déle jak den, někdo si může stěžovat na větší rozměry, poněkud vyšší cenu, a když budeš hrát hry opravdu dlouho v kuse, rozpálíš mě. Mrkni na diskusní fórum, určitě se ještě pár chyb najde. Tvůj Samsung Galaxy S2.