Samsung Galaxy S2 - příslušenství

Využij mé pomoci při hledání různého originálního a užitečného příslušenství. Určitě mě budeš nosit v kapse či kabelce, tak mě trochu ochraň, ať Ti dlouho vydržím a nerozbiju se při prvním kontaktu s asfaltem. Navíc je u každé položky porovnávač cen, takže nakupuj chytře a levně!

Kvalitní sluchátka

Pokud nejsi moc spokojen/a se sluchátky, která jsou přibalena v základním balení, doporučuji Ti pořídit si tato, velmi kvalitní sluchátka vyrobená přímo pro mě. Můžeš přes ně poslouchat oblíbené rádio, vyřizovat hovory nebo (nečekaně) poslouchat kvalitní muziku.

Samsung EHS48E lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Bugatti Perfect Scale Samsung Galaxy S2

Tohle pouzdro mě ochrání před nechtěným pádem na vozovku, asfalt, či v lese do mechu a kapradí. Pokud Ti na mě záleží, vřele Ti doporučuji mi tohle pouzdro pořídit (třeba na Vánoce, výročí, a tak podobně).

Pouzdro Bugatti Perfect Scale Samsung i9100 Galagy S II modré lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Adaptér MHL pro připojení k televizi

Pokud mě budeš chtít napojit k televizi a ukázat známým, co všechno jsi se mnou zažil a natočil na video či nafotil na foťák, musíš k tomu mít patřičnou věc, kterou je adaptér MHL pro připojení Samsungu Galaxy S2 k televizi s vysokým rozlišením (HDTV).

Samsung EIA2UHUNBEC lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Baterka nepatří mezi mé silné stránky, dokup tedy ještě jednu!

Navíc tato baterie má kapacitu 2 000 mAh, což je téměř o 400 více, než základní baterie v telefonu. Pokud mě budeš využívat často, nemůžu Ti než doporučit tuto šikovnou věc.

Baterie Samsung EB-K1A2EBEG lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák do auta

Jezdíš autem často a rád/a? Potom mě nezapomeň taky usadit a při jízdě připoutat, ať se Ti nerozbiju. Navíc tento držák využiješ jako držák pro navigaci, protože já sám o sobě navigací jsem.

Držák Samsung ECS-V1A2 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>