Samsung Galaxy S2 - vybavení a funkce telefonu

Na této stránce se o mobilním telefonu Samsung Galaxy S2 (tedy jen o mně samozřejmě - v civilním světě nejsem zase takový narcis, neboj) dozvíš důležité funkce a vybavení, kterým disponuji. Nezapomínej, že na boku můžeš vstoupit do kvalitně zpracovaného, uživatelsky přívětivého diskusního fóra, kde o mně můžeš diskutovat, nebo se na všechno možné ptát. Zapomněl jsem zde na sebe něco prásknout, nebo Ti není něco jasné? Napiš mi to, chci vědět všechno!

Displej - nekompromisní zážitek

super amoled plus Nepřeháním, opravdu se jedná o exkluzivní zážitek. Nabízím Ti díky 4,27‘‘ WVGA (480x800) displeji se SuperAMOLED+ technologií naprosto úžasné zobrazení barev, které jsou ostré, příjemné, displej u Samsungu Galaxy S2 je sám o sobě navíc úsporný, podporující multitouch, barvy vypadají jako malované. Konečně uvidíš, jak černá může být skutečně černá. Světelný senzor mi vždycky nastaví potřebný jas, takže se ani o tohle nemusíš starat, zvládnu to sám. Navíc je můj displej chráněn vysoce odolným sklem Gorilla Glass, které mě navíc chrání před poškrábáním. Kdo mě tedy bude chtít škrábnout, velmi tvrdě narazí.

7 pohotovostních obrazovek!

Můj operační Android 2.3.3 Gingerbread s proměnou TouchWiz 4.0 Ti nabídne až sedm pohotovostních obrazovek, na které si můžeš naplácat opravdu cokoliv! Ať už předpověď počasí, vývoj akcií na burze, Tvé oblíbené kontakty (ať zbytečně nemusíš chodit do adresáře) s fotkami, oblíbené hry, no prostě všechno, co využíváš často a chceš mít připraveno po ruce. Mám samozřejmě v nabídce i e-mailové služby a možnost synchronizace s kdejakými sociálními sítěmi, takže o své přátele nebudeš mít nouze, to se neboj. Holt Samsung Galaxy S2 je pěkně nadupaný přístroj, doporučuji Ti číst dál, ať se toho na mě dozvíš víc.

SWYPE a Multitouch = pohodlné psaní všech zpráv.

Využij kvalitní a velký displej pro psaní zpráv, jak jsi to nikdy předtím nezkoušel/a. Samsung Galaxy S2 nabízí možnost psaní zpráv pouhým tahem prstu. Jednoduše přejíždíš po mém swype úžasném displeji přes ta písmenka, která se mají napsat, a já rychle a vcelku přesně poznám, co jsi vlastně měl na mysli. Multitouch - možnost ovládání telefonu více prsty Ti zase umožní koukat na fotografie, jednoduše si je přibližovat, přibližovat si taktéž webové stránky, zaostřovat fotoaparát, a podobně. Zkus mě a nedáš Samsung Galaxy S2 už nikdy z ruky!

Youtube.com a internet v mobilu = zábava při každé příležitosti

youtube V hlavním menu u mě najdeš widget sloužící k rychlé navigaci na hudebním serveru Youtube.com, který využiješ při poslouchání různých písniček a podobně. Pokud máš pomalý internet, doporučuji Ti vyhledat nějaké místo s Wi-Fi signálem, ať se Ti písničky nenačítají zbytečně celý den. Některé písně si potom můžeš stáhnout do Samsungu Galaxy S2 a přehrávat je díky důmyslnému hudebnímu přehrávači.

Game Hub, Readers Hub, Social Hub, Music Hub!

hub Všude samý Hub, kdo se v tom má vyznat? Pomůžu Ti a hned vysvětlím. Game Hub slouží všem herně založeným uživatelům, kteří na mě budou hrát nejnovější hry (některé zdarma, jiné za poplatek), Social Hub slouží pro synchronizaci veškerých sociálních sítí (a Tvých přátel), ať jim můžeš být vždy po ruce. Nalezneš tady nashromážděnou konverzaci od e-mailu, přes SMS zprávy, Facebook zprávy, MySpace, Twitter, Google Talk nebo Yahoo! Messenger. To se vyplatí, ne? Dále tu máme Readers Hub, sloužící pro všechny čtivě založené uživatele. Nalezneš zde spoustu denních vydání novin, časopisů, magazínů, a také nějaké knihy. Něco opět zdarma a česky, zbytek si doplatíš. Music Hub asi není třeba nějak představovat, jakoukoli skladbu si tam najdeš, zaplatíš, stáhneš a můžeš poslouchat. Ukázky jsou zdarma, celé písně a alba za poplatek.

Android Market využiješ na tisíce způsobů

Ihned při mém prvním spuštění se zaregistruj a máš dveře otevřené dokořán. Android Market Ti nabídne desetitisíce různých aplikací, témat, her, tapet a widgetů, které si můžeš jednoduše android market přidat na úvodní obrazovku, ať máš své nejpoužívanější aplikace přehledně u sebe. Mezi věcmi zdarma můžeš na Marketu narazit i na placené verze různorodého charakteru, takže zvaž, jestli Ti to za to stojí. Instalace všech doplňků je velmi snadná, zvládne ji i malé dítě. Kdybys měl/a přeci jen problém něco nainstalovat, dej vědět na diskusní fórum, ihned poradíme.

Foť a natáčej FullHD videa s 8MPx

Pokud Tě nebaví fotit ani natáčet, protože je na to Tvůj mobilní telefon příliš slabý a nemotorný, pak věř, že se mnou Tě to bude nejen bavit, ale budeš si to užívat! Nesmíš se divit, že si tak věřím, protože nabízím 8MPx fotoaparát s autofocusem a rozlišením (maximálním) 3 264 x 2 448. Pokud budeš chtít, samozřejmě si můžeš nastavit rozlišení nižší. Večer můžu klidně fotit taky, protože tma mi nedělá díky přisvětlovací LED diodě žádný problém. Když nad tím přemýšlím, hodím se vlastně i jako baterka, full  hd kapesní svítidlo či malá lampička - to ujde, že? Video se naučíš nahrávat ve FullHD rozlišení (1 920 x 1 080) s rychlostí snímání 30 FPS. Jediná nevýhoda, kterou na sobě za ty měsíce, co už na trhu jsem, pozoruji, je nepřítomnost mechanické spouště fotoaparátu. Ale věřím, že přimhouříš oko a zvykneš si na příjemně provedenou softwarovou. Nepřeberné množství různých režimů a efektů focení nechám na prozkoumání taky, ale až si mě pořídíš. Pokud se budeš chtít fotit sám (nebo s mým dalším bráchou Samsung Galaxy S2), nabízím v přední části telefonu 2 MPx kamerku pro autoportréty a videohovory.